O firmie

Dexwal -Nasza historia

Od 1990 roku, nieprzerwanie rozwijamy swoje działania na rynku polskim i europejskim. Początkowo skoncentrowani na produkcji maszyn rolniczych oraz gumowych i plastikowych komponentów, z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność o sektor motoryzacyjny, wprowadzając do oferty produkty takie jak napinacze i rolki. W 2008 roku połączyliśmy się z czeską firmą NL MOTO s. r. o. i rozpoczęliśmy współpracę z NSK Bearings.

Kolejnym ważnym krokiem w naszej działalności jest rozpoczęcie produkcji sprzętu strażackiego. W tym akumulatorowych zwijaczy do węży, platform gaśniczo-chłodzących dla pojazdów elektrycznych oraz dogaszarek ognia, które są niezbędne do skutecznego prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych. Nasze produkty charakteryzuje innowacyjność, ale również najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Dzięki czemu nasze produkty zdobywają zaufanie strażaków i producentów wozów strażackich. 

platforma gaśnicza do elektryków

Kluczowe aspekty naszej działalności

Innowacyjne rozwiązania

Skupiamy się na technologiach strażackich, które zwiększają skuteczność i bezpieczeństwo działań ratowniczo-gaśniczych.

Efektywność i bezpieczeństwo

Nasz sprzęt jest projektowany z myślą o zapewnieniu efektywnych rozwiązań i o maksymalnym bezpieczeństwie użytkowników.

Certyfikowane produkty

Wszystkie produkty zostały wysłane do Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej celem uzyskania opinii technicznej i rekomendacji.

Szukasz sprawdzonego sprzętu strażackiego?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalistycznych produktach dla jednostek strażackich i producentów wozów strażackich, które zwiększą efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Sprzęt strażacki odpowiadający na nowoczesne potrzeby

W obliczu stale rozwijających się technologii i zmieniających się wymagań bezpieczeństwa, niezbędne jest dostarczanie straży pożarnej sprzętu, który nie tylko odpowiada na nowoczesne potrzeby, ale również znacząco usprawnia ich pracę. Dlatego w Dexwal tworzymy rozwiązania, które umożliwiają strażakom szybsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze działania.

Nasze produkty, takie jak akumulatorowy zwijacz do węży, zaawansowane platformy gaśnicze czy wsporniki płaskie i krzyżowe, są projektowane z myślą o potrzebach strażaków w dynamicznym środowisku interwencyjnym, zwiększając skuteczność operacji ratowniczych i minimalizując ryzyko dla zespołów ratowniczych.

Nasze produkty

Sprzęt strażacki w naszej ofercie

Produkujemy specjalistyczny sprzęt strażacki, który odpowiada na aktualne wyzwania i potrzeby ratownicze. Tworząc produkty skupiamy się na innowacyjności oraz przydatności, która znacząco wpłynie na usprawnienie prac jednostek strażackich. 

automatyczna zwijarka węża strażackiego